Calendario

Diciembre. 2015
LunMarMierJueVierSabDom
 << <Sep 2017> >>
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos

Anuncio de los artículos posteados el: 15/12/2015

Dic/15/2015 

Ankara Boşanma Avukatı
Boşanma avukatı hissettiklerinizi farketmelidir. Boşanma davası hiç kolay bir süreç değildir. Bu nedenle süreç boyunca size destek olacak bir boşanma uzmanı avukat bulmanız önemlidir. Peki iyi bir ankara avukatını nasıl bulabilirsiniz? Ayrıca davanız çekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?
Bununla birlikte boşanma davası nasıl açılır buna da dokunalım. Boşanma davası iki şekilde açılabilmektedir. Eğer yanlar evliliği sonlandırma konusunda anlaşmışlarsa hakime müracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerçekleşmesi için evlilik hayatının minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden az sürmüş ise taraflar anlaşmalı şekilde evliliği bitirmek amacıyla müracaat edemezler. Bu halde çekişmeli biçimde müracaat etmek zorundadırlar. Anlaşmalı olarak boşanabilmek için mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokolü sunmaları gereklidir. Bu protokolün bir avukat tarafından hazırlanması iyi olacaktır. Daha sonra taraflar mahkemeye çıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokolünü kabul ettiklerini beyan etmelidirler. Çekişmeli şekilde evliliği bitirmek için bir boşanma sebebine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu evliliği bitirme gerekçesinin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. buna ek olarak evliliğe son verme sebebinin ispatlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı iddialarını her türlü delille ispatlayabilir. Örneğin telefon dökümleri delil olarak kullanılabilir. Çekişmeli ayrılma davaları oldukça uzun sürebilmektedir. Dava süresini hızlandırmak için bir avukattan yardım alınmalıdır.

Ankarada Boşanma Avukatı sözcüğü kesinlikle beynimize çok iyi çağrışımlar getirmez. Bunun nedeni tecrübelerimiz olabilir mi? Avukatlık yapan hukukçuların neredeyse hepsi toplumumuzu iyileştirmek için karar vermemiştir avukatlık yapmaya. Çoğu avukat , avukat olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu nedenle Ankarada boşanma avukatınızı seçerken iyi karar vermelisiniz.

Bir çok boşanma avukatı var. İyi avukatı ne şekilde seçeceğim?
Avukat seçerken en güzel çözüm yakın çevrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir yol ise googledan detaylı bir
araştırma yapmaktır. Eğer bu şekilde boşanma avukatınıza karar verecekseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını öneren internet blogları da aynı şekilde bulabilirsiniz.
Admin · 13 vistas · Escribir un comentario

Dic/15/2015 

¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 5 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría