Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

Dic/18/2015 - 16:41:28

Boşanma Avukatları

İyi boşanma avukatları hislerinizi farketmelidir. Boşanma davası zordur. Bundan dolayı dava boyunca size yardımcı olacak bir boşanma avukatı bulmanız nemlidir. Peki iyi bir ankara boşanma avukatını ne şekilde bulabilirsiniz? Bununla birlikle davanız ekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?

Bu arada boşanma davası nasıl aılır buna da dokunalım. Boşanma davaları iki biimde aılabilir. Eğer eşler boşanma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri halinde anlaşmalı olarak evliliğe son verebilirler. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırabilmenin gerekleşmesi iin birlikteliğin minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan kısa devam etmiş ise eşler anlaşmalı olarak boşanmak iin başvuru yapamazlar. Bu durumda ekişmeli biimde başvuru yapmak durumundadırlar. Anlaşmalı biimde boşanabilmek iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni vermeleri zorunludur. Bu mutabakat metninin bir anlaşmalı boşanma avukatı vasıtasıyla kaleme alınması ok iyi olacaktır. Bunun ardından taraflar aile mahkemesine ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini beyan etmelidirler. ekişmeli şekilde boşanmak iin bir boşanma gerekesine ihtiya bulunmaktadır. Bu evliliği bitirme gerekesinin hakim http://ankaraavukat.ra6.org/2014/10/26/esimden-siddet-gordum-bosanmak-istiyorum/ tarafından kabul edilebilir olması gerekir. buna ek olarak ayrılma nedeninin ispatlanması gerekmektedir. Boşanma davalarında davacı eş boşanma nedenlerini her trl delille ispatlayabilir. bir rnek verecek olursak şahit kanıt olarak ileri srlebilir. ekişmeli boşanma davası fazlaca uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir avukattan yardım istenmelidir.

Boşanma Avukatları kelimesi hi bir zaman aklımıza gzel dşnceler getirmez. Bunun nedeni tecrbelerimiz olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse tamamı iinde bulunduğumuz toplumu iyileştirmek sebebiyle karar vermemiştir avukatlık yapmaya. oğu boşanma avukatı , avukat olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu sebeple Ankarada avukatınızı belirlerken iyi araştırma yapmalısınız.

Bir ok boşanma avukatı var. İyi avukatı ne şekilde seeceğim? Avukat bulurken en mantıklı yol yakın evrenizin tavsiyeleridir. İkinci yol ise googledan iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yolu seecekseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını tavsiye eden kişiler de aynı şekilde bulacaksınızdır.

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmaftiu147.misblogos.com/Primer-blog-b1/BoAYanma-AvukatlarA-b1-p3.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)