Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos

Dic/15/2015 - 08:49:50

Ankara Boşanma Avukatları

Ankara Boşanma Avukatı
Boşanma avukatı hissettiklerinizi farketmelidir. Boşanma davası hi kolay bir sre değildir. Bu nedenle sre boyunca size destek olacak bir boşanma uzmanı avukat bulmanız nemlidir. Peki iyi bir ankara avukatını nasıl bulabilirsiniz? Ayrıca davanız ekişmeli mi ya da anlaşmalı mı olacak?
Bununla birlikte boşanma davası nasıl aılır buna da dokunalım. Boşanma davası iki şekilde aılabilmektedir. Eğer yanlar evliliği sonlandırma konusunda anlaşmışlarsa hakime mracaat etmeleri durumunda anlaşmalı olarak boşanabilirler. Anlaşmalı olarak ayrılmanın gerekleşmesi iin evlilik hayatının minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekir. Eğer evlilik bir seneden az srmş ise taraflar anlaşmalı şekilde evliliği bitirmek amacıyla mracaat edemezler. Bu halde ekişmeli biimde mracaat etmek zorundadırlar. Anlaşmalı olarak boşanabilmek iin mahkemeye bir anlaşmalı boşanma protokol sunmaları gereklidir. Bu protokoln bir avukat tarafından hazırlanması iyi olacaktır. Daha sonra taraflar mahkemeye ıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokoln kabul ettiklerini beyan etmelidirler. ekişmeli şekilde evliliği bitirmek iin bir boşanma sebebine ihtiya bulunmaktadır. Bu evliliği bitirme gerekesinin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. buna ek olarak evliliğe son verme sebebinin ispatlanması lazımdır. Boşanma davasında davacı iddialarını her trl delille ispatlayabilir. rneğin telefon dkmleri delil olarak kullanılabilir. ekişmeli ayrılma davaları olduka uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir avukattan yardım alınmalıdır.

Ankarada Boşanma Avukatı szcğ kesinlikle beynimize ok iyi ağrışımlar getirmez. Bunun nedeni tecrbelerimiz olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse hepsi toplumumuzu iyileştirmek iin karar vermemiştir avukatlık yapmaya. oğu avukat , avukat olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu nedenle Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi karar vermelisiniz.

Bir ok boşanma avukatı var. İyi avukatı ne şekilde seeceğim?
Avukat seerken en gzel zm yakın evrenizin tavsiyeleridir. Diğer bir yol ise googledan detaylı bir
http://bosanma-avukatlari.ra6.org/2014/02/08/bosanma-avukati-ankara/
araştırma yapmaktır. Eğer bu şekilde boşanma avukatınıza karar verecekseniz bulduğunuz boşanma avukatlarını neren internet blogları da aynı şekilde bulabilirsiniz.
Admin · 13 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmaftiu147.misblogos.com/Primer-blog-b1/Ankara-BoAYanma-AvukatlarA-b1-p2.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)